Katalog
SKDS LKF50506 - Kotouč leštící pr. 50 x 50 mm upínací stopka pr. 6 mm, lamelový, filcový
Obrázky mají pouze informativní charakter. Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.
bez DPH
HK - Kladská
HK - Pardubická
Sklad dodavatele
Zařazení
Související produkty
- Související produkt
Ochrana dýchacích cest je důležitá, pokud pracujete s nebezpečnými plyny, nebo v prašném prostředí. K vaší ochraně nabízíme respirátory, polomasky, i celoobličejové masky.
Cena od:
6.96 Kčs DPH
bez DPH
Rukavice mohou ochránit vaše ruce možná víc, než si myslíte – proti pořezání, odření, popálení, chladu, propíchnutí, polití chemickou látkou nebo proti elektrickému výboji. Rukavice a rukávníky vám pomohou ochránit nejenom prsty, ale i zápěstí, předloktí
Cena od:
6.21 Kčs DPH
bez DPH
Zrak je nenahraditelným lidským smyslem, přesto většina z nás riskuje při každé práci poranění očí. Nejpodceňujte ochranu při práci a vyberte si brýle, které vás ochrání!!!
Cena od:
6.32 Kčs DPH
bez DPH


Podrobnosti
Operaci leštění by měla předcházet příprava povrchu použitím kotoučů z netkané textilie pro sjednocení povrchu.
Pro zajištění kvalitního výsledku leštění doporučujeme dodržovat doporučené otáčky použitím vhodného nářadí s regulací otáček.
Parametry
Parametry
Pracovní podmínky
Rozměry
Stránky o produktu:
www.skds.cz
Produkt manažer:
6 - TECHNICKÁ PODPORA, 495 535 768, info@landsmann.cz