Přepravní podmínky

Existuje několik možností, jak Vámi vybrané a objednané zboží u nás zaplatit a jakým způsobem si je nechat zaslat, nebo vyzvednout na našich pobočkách.

1. Osobní odběr na pobočkách

Pokud jste z blízkého okolí našich poboček (seznam poboček) doporučujeme ji navštívit. Naši proškolení prodavači Vám rádi pomohou s výběrem zboží, poradí s případnými možnostmi použití produktů a rozdíly mezi jednotlivým zbožím jak ohledně kvality tak ceny. Doručení zboží na pobočku je ZDARMA.

Možnost plateb při osobním odběru: Hotově, platba kartou, platba předem (zálohovou fakturou).

2. Česká pošta – do ruky

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin po celé ČR od potvrzení odeslání objednávky. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a o uložení na poště budete informováni SMS i papírovou výzvou.

Může se stát, že budete potřebovat změnit nebo upravit den doručení nebo ukládací poštu pro Váš Balík Do ruky, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

Pozor!

Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Cena dopravného při dodání dopravcem DPD a Česká pošta balík do ruky:

U objednávky na dobírku do 500,- bez DPH je dopravné 173,- bez DPH
U objednávky na dobírku od 500,- do 2000,- bez DPH je dopravné 140,- bez DPH
U objednávky na dobírku od 2000,- do 5000,- bez DPH je dopravné 115,- bez DPH
U objednávky na dobírku od 5000,- do 10000, bez DPH je dopravné 65,- bez DPH
U objednávky na dobírku nad 10000,- bez DPH je dopravné ZDARMA

3. Toptrans

TOPTRANS EU, a.s. doručí vaší zásilku do 24 hodin po celé. V den expedice obdržíte SMS s informací o doručování Vaší zásilky. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou TOPTRANS nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližším středisku (seznam středisek)

Cena dopravného při dodání TOPTRANS :

U objednávky na dobírku do 500,- bez DPH je dopravné 299,- bez DPH
U objednávky na dobírku do 5000,- bez DPH je dopravné 199,- bez DPH
U objednávky na dobírku do 20000,- bez DPH je dopravné 99,- bez DPH
U objednávky na dobírku nad 20000,- bez DPH je dopravné 59,- bez DPH

4. Doprava na Slovensko

U přepravy na Slovensko je účtováno dopravné 399 Kč (cca 16 Eur) bez DPH. U nadrozměrných zásilek se řeší doprava na základě cen dopravce TOPTRANS EU, a.s. na Slovensko.

5. Doprava nadrozměrných zásilek

U zakázek nadměrných rozměrů (nad 2m) a nadměrné váhy (nad 30kg) se dopravné řeší zasíláním TOPTRANS EU, a.s. a ke standardnímu dopravnému je dle velikosti objednávky doúčtováno dopravné, které je předem konzultováno se zákazníkem.